نمایش محتوا نمایش محتوا

بسمه تعالی

ثبت نام دوره دانش ­افزایی ویژه آینده سازان و سرآمدان بنیاد آغاز شد

 

بنیاد ملّی نخبگان با همکاری پژوهشکده فرهنگ و هنر اسلامی اولین دوره مجازی دانش­افزایی ویژه آینده سازان و سرآمدان را در چهار بخش آشنایی با تحلیل و نقد رسانه ای، آشنایی با ادبیات کلاسیک ایران (نظم)، آشنایی با ادبیات کلاسیک ایران (نثر) و آشنایی با هنرهای تجسمی( گرافیک، نقاشی، کاریکاتور، خط و معماری) برگزار می کند.

جامعه هدف این دوره، برگزیدگان طرح ­های شهید وزوایی (سال­های 99 و 1400)، شهید چمران (سال­های 98، 99 و 1400)، شهید شهریاری (سال­های 98، 99 و 1400) و مرحوم کاظمی آشتیانی (سال­های 98 و 99) می­ باشند. این دوره در تاریخ 1400/09/03 آغاز و طی هجده هفته درساعات 18 تا 21 روزهای چهارشنبه و پنجشنبه در قالب پنجاه کارگاه تخصصیِ 90 دقیقه ­ای از اساتید بنام این حوزه­ ها بهره برده خواهد شد.

شایان ذکر است شرکت در این دوره رایگان بوده و گواهینامه معتبرِ مشترک بنیاد ملی نخبگان و پژوهشگاه فرهنگ و هنر اسلامی بنا بر هر میزان از کلاس ­هایی که جامعه مخاطب شرکت کرده­ اند صادر خواهد شد.

علاقه مندان به ثبت نام در دوره باید ابتدا به حساب کاربری خود در سامانه سینا وارد شده و سپس با کلیک بر روی این نشانی اقدام به ثبت نام نمایند. چنانچه پیش از این در سامانه سینا عضو نبوده اند، ابتدا از طریق این لینک اقدام به ایجاد حساب کاربری نمایند.

 

معاونت سرآمدان و نخبگان

دفتر توسعه اثربخشی و اثرگذاری سرآمدان و نخبگان