نظرسنجی جذب اجرایی نظرسنجی جذب اجرایی

به نام خدا

پرسشنامه طرح جذب و نگهداری نخبگان و استعدادهای برتر در دستگاه‌های اجرایی

با سلام. این پرسشنامه برای ثبت تجربه شما در استفاده از مزایای نخبگان و استعدادهای برتر در زمینه جذب و نگهداشت در دستگاه‌های اجرایی کشور و به صورت بدون نام، تهیه شده است. مدت زمان پاسخگویی به این پرسش‌ها، در حدود 5 دقیقه می‌باشد.

1- آیا تاکنون از مزایای پیش‌بینی شده در تصویب‌نامه هیئت وزیران برای جذب و نگهداشت نخبگان و استعدادهای برتر در دستگاه‌های اجرایی کشور (جذب، افزایش حقوق، ارتقا و...) استفاده کرده‌اید؟ این مزایا همه ساله پس از شناسایی فرد، ذیل تسهیلات «دانش‌آموخته برتر» بنیاد ملی نخبگان و به تشخیص دستگاه اجرایی ارائه می‌شود.

بله، از يک يا چند مورد از اين مزايا استفاده کرده ام.   خير، براي آن اقدام کردم ولي موفق نشدم از اين مزايا استفاده کنم.   خير، از آن بي اطلاع بودم ولي تمايل دارم از اين مزايا استفاده کنم.   خير، از آن بي اطلاع بودم و تمايلي به استفاده از اين مزايا ندارم.

4- طبق تصویب‌نامه هیئت وزیران در تاریخ 09/11/1390 نخبگان و استعدادهای برتر می‌توانند از مزایای مختلفی در دستگاه‌های اجرایی استفاده کنند. شما از کدام مزایا توانستید در دستگاه‌های اجرایی کشور استفاده کنید؟

امتياز استخدام در دستگاه اجرايي   حقوق بالاتر   ساعت کاري شناور   ارتقا مديريتي   اولويت در راتبه تحصيلي   امريه
خير، براي يک يا چند موردي که اقدام کردم، توانستم از آن استفاده کنم   بله، امتياز استخدام در دستگاه اجرايي   بله، حقوق بالاتر   بله، ساعت کاري شناور   بله، ارتقاي مديريتي   بله، اولويت در راتبه تحصيلي   بله، اولويت در امريه
جستجو
جستجو
از زمانی که به تکمیل این پرسشنامه اختصاص دادید صمیمانه تشکر می نماییم. بنیاد ملی نخبگان از نظرات ارزشمند شما برای بهبود و ارتقای اثربخشی این طرح حداکثر استفاده را خواهد نمود.
captcha بازخوانی تصویر